Coronavirus Korunma

Coronavirus çok hızlı bir şekilde tün dünyaya yayıldı. Çin’de başlayan bulaşıcı hastalık İran, İtalya ve daha birçok yerde kendini göstermeye devam ediyor. Bilim insanlarının aktardığını göre yaz aylarında coronavirus bitecek.

coronavirus mask corona virus net 2

Coronavirus ve Korunma

Coronavirus aslında öyle sanıldığı kadar korkunç bir bulaşıcı hastalık değil. Yani insanların en önce tedbir alması gerekir. Ellerin sabunlu su ile direklere kadar sürekli yıkamak, günde birkaç defa tuzlu su ile gargara yapmak çok önemli. Yine destekleyici unsurlar için tütün mamulleri kullanımını bırakmak gerekir. Çünkü coronavirus özellikle akciğerlere nüfus ederek bu alanda yaşamaktadır. Daha sonra böbrek ve kalp noktasına kadar ulaşmaktadır.

coronavirus mask corona virus net 3

Toplu alanlarda en azından virüs azalana kadar barınmamak en doğru tercih olacaktır. İnsanlara en fazla 1 metre yaklaşmak ve el selamı vermemek, sarılmamak en doğru yaklaşım olabilmektedir.

Son zamanlarda 3 katlı virüs maskelerinin yüksek fiyatlarla satıldığı görülmektedir. Böyle durumlarda devletin önemli kanallarına şikâyette bulunmak gerekebilir.

coronavirus mask corona virus net 4

Coronavirus maskelerimiz sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı ve sertifikalıdır. Güvenle kullanabilirsiniz. Bizler toptan gönderim sağlıyoruz. Minimum alım adedi 500.000.

Bizler 3 katlı maskeyi üreticiden son kullanıcıya temin ediyor ve gönderimini sağlıyoruz. İletişim için info@maskcoronavirus.net adresine e posta göndermeniz yeterli. Sizinle iletişime geçeceğiz.